Nowa Toyota C-HR – czy warto w nią zainwestować?

Toyota to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych producentów samochodów w naszym kraju, który rokrocznie wygrywa rankingi sprzedaży. Oferuje swoim klientom wiele interesujących pojazdów, do których bez wątpienia można zaliczyć nową Toyotą C-HR. Czym wyróżnia się ten samochód, jakie ma osiągi i czy warto na niego postawić? Sprawdźmy!

Nowa Toyota C-HR, czyli doskonałe osiągi

Tym, od czego warto zacząć omawianie nowej Toyoty C-HR, jest bez wątpienia silnik. Model ten występuje w dwóch wariantach – z układem hybrydowym 1.8 o mocy 140 KM oraz 2.0 AWD-i o mocy 197 KM. Już słabsza wersja silnika robi spore wrażenie, ponieważ dzięki niej samochód rozpędza się do setki w niecałe 10 sekund. Jednak to właśnie jednostka 2.0 o mocy 197 KM pokazuje prawdziwy pazur – osiąga ona 100 km/h w zaledwie 7,9 sekundy, zapewniając niesamowitą dynamikę oraz ogromną przyjemność płynącą z jazdy.

Dzięki zastosowaniu układu hybrydowego w obu przypadkach możemy również mówić o bardzo niskim zużyciu paliwa – zarówno w mieście, jak i na długich trasach. Nowa Toyota C-HR jest więc świetnym samochodem dla miłośników szybkiej jazdy oraz sporych oszczędności.

Co jeszcze wyróżnia nową Toyotę C-HR?

Oczywiście doskonałe jednostki napędowe to nie wszystko, czym poszczyć się może nowa Toyota C-HR. Wrażenie robi zwłaszcza jej przeprojektowany przód i tył z charakterystycznymi światłami LED, w wyniku czego auto zyskało odświeżony design i prezentuje się iście spektakularnie. To samo można powiedzieć o wnętrzu – wysokiej klasy system multimedialny, wygodne fotele i materiały klasy premium sprawiają, że każda podróż w C-HR jest prawdziwą przyjemnością.

A co z technologiami? Na uwagę zasługuje zwłaszcza system bezpieczeństwa Toyota T-Mate, który zapewnia kierowcy i pasażerom wsparcie w wielu sytuacjach. Do najważniejszych i najbardziej przydatnych rozwiązań w nowej Toyocie C-HR zaliczyć możemy między innymi:

  • układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia;
  • inteligentny tempomat adaptacyjny;
  • asystenta utrzymania pasa ruchu;
  • system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu z automatycznym hamowaniem;
  • układ detekcji przeszkód.

Efekt? Nowa Toyota C-HR to synonim bezpieczeństwa i komfortu, a jednocześnie pojazd, który doskonale sprawdzi się zarówno jako auto rodzinne, jak i wizytówka Twojej firmy.

Gdzie kupić Toyotę C-HR? W salonie Toyoty w Łodzi!

Nowa Toyota C-HR to bez wątpienia samochód, w który warto zainwestować. Oferuje go między innymi salon Toyoty w Łodzi, który zapewnia dostęp do wszystkich wersji wyposażenia, a także dodatkowych akcesoriów. Co więcej, proponuje on swoim klientom korzystne formy finansowania – mowa tu przede wszystkim o leasingu firmowym oraz konsumenckim, który pomoże spełnić marzenia o nowej Toyocie.

Nie jesteś przekonany, czy to samochód odpowiedni dla siebie? Umów się na wizytę w salonie Toyoty w Łodzi i skorzystaj z możliwości przeprowadzenia jazdy próbnej – dzięki temu dowiesz się wszystkiego o najnowszym modelu C-HR!