O Nas

Krótka historia

o Partadax

Nasza myjnia została założona w 2003 roku. Aż ciężko pomyśleć, ale była wtedy obsługiwana całkowicie ręcznie przez nasz zespół liczący wtedy ok. 6 osób. Mycie samochodów zajmowało znacznie więcej czasu, było mniej dokładne i starczało na krócej. Dzięki obecnym metodom Twoja wizyta może być rzadsza. 

Jeżeli chodzi o usługi to również myjnia bardzo się rozwinęła. Kiedyś było to po prostu jedno stanowisko, na którym wężem ogrodowym z wodą oraz płynem myliśmy samochody, a później odkurzaliśmy je w środku. Od tego czasu naprawdę sporo się zmieniło i teraz ciężko sobie wyobrazić taki sposób profesjonalnej obsługi mycia samochodu.

Obecnie nasza myjnia dysponuje znacznie większą ilością narzędzi, sprzętów, środków. Gdyby porównać umyty kiedyś i dzisiaj samochód to pomimo najszczerszych chęci i ręcznej obsługi nie udałoby się dorównać współczesnym wynikom. Na szczęście są to rzeczy, z których warto się cieszysz ponieważ możemy świadczyć usługi na zdecydowanie wyższym poziomie, z równoczesnym większym zadowoleniem naszych klientów.

Bo to co się liczy to szacunek ludzi z czystymi samochodami!
Jeszcze nie przekonany?

Dlaczego nas wybrać?

Jeszcze brakuje Ci argumentów, dlaczego odwiedzić naszą myjnię samochodową? Poniższe informacje rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości.

- 01
Eko przyjazność

Dbamy o nasze środowisko naturalne. Nasze środki czyszczące są nieszkodliwe dla środowiska. W dodatku utylizujemy je w bezpieczny sposób.

- 02
Wymiana oleju

Naszą dobrą praktyką i zwyczajem jest uzupełnianie poziomu oleju jeżeli brakuje go w Twoim samochodzie Robimy to przy okazji – GRATIS!

- 03
Ręczne mycie

Oczywiście główny proces mycia samochodu odbywa się automatycznie, ale do każdego samochodu podchodzimy również indywidualnie i „po ludzku”.

- 04
Sprzątanie wewnątrz

Sprzątanie wnętrza samochodu wymaga dużej solidności i rzetelności. Posiadamy obie te cechy aby Twoje auto było elegancko i profesjonalnie posprzątane.

- 05
Czyszczenie silnika

Usługa, która zdecydowanie i jednoznacznie wyróżnia nas na tle konkurencji. Z naszym czyszczeniem docieramy również do najtrudniej dostępnych miejsc.

Pon-Sb: 10:00 - 21:00
Nd: 12:00 - 17:00

kontakt@partadax.pl myjnia@partadax.pl

ul. Krakowska 221a,
33-332 Kraków

Zadzwoń za darmo - 879 476 39476