Sprzedaż zamiatarek najwyższej jakości – Terberg Matec Polska

Aby ulice, drogi chodniki i alejki spacerowe, piesze ciągi komunikacyjne, czy pasy startowe oraz pasy kołowania na lotniskach były czyste, stosuje się zamiatarki. Urządzenia te w szybki i co niemniej ważne skuteczny sposób czyszczą te powierzchnie.

Wysokiej jakości zamiatarki do takich powierzchni są w stanie usunąć z nich takie zabrudzenia jak np. liście, niewielkie stałe odpady komunalne, a także pył i inne tego typu zabrudzenia.

Jak pracują zamiatarki i jak wygląda ich podstawowe wyposażenie?

Zamiatarka to pojazd komunalny o specjalnym zastosowaniu, jakim jest czyszczenia ulic, dróg, ciągów pieszych, czy pasów startowych. Mogą one być zbudowane na podwoziu auta ciężarowego lub powstają jako pojazdy budowane od początku do celu czyszczenie, czyli tzw. zamiatarki kompaktowe. Podstawowe wyposażenia zamiatarki stanowią takie elementy jak:

  • szczotki obrotowe – ich zadaniem jest zgarnianie zanieczyszczeń oraz kierowanie ich w stronę kanału ssawnego;
  • zasysająca dmuchawa – wytwarza ona podciśnienie w ssawnym kanale, co powoduje zasysanie zgarnianych zanieczyszczeń,
  • kontener do przechowywania zebranych zanieczyszczeń;
  • filtr wylotowy – to urządzenie, które służy do odfiltrowywania zanieczyszczenia od powietrza.

Sprzedaż zamiatarek na Terberg Matec Polska

Na Terberg Matec Polska można zakupić najlepszej jakości zamiatarki. Sprzedaż zamiatarek dotyczy takich modeli jak:

  • Zamiatarka Bucher CityCat V20;
  • Zamiatarka Bucher CityCat V65;
  • Zamiatarka Bucher CityCat V80.

Każdy z powyższych modeli zamiatarek charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami. Ich ładowność wynosi nawet do 13,5 ton. Każdy z powyższych modeli dostępny jest w wersjach 3- lub 4-osiowej. Ich pojemność skrzyni ładunkowej wynosi w przedziale 24 – 28 m³, a pojemność przedziału zgniatania wanny zasypowej to 2,3 m³. Udźwig każdego z powyższych modeli wynosi do 1000 kg. Ponadto posiadają one pulpity sterownicze MD4 wyposażone w ekran dotykowy 7″ lub 10″. Ich mechanizm załadunkowy to podwójny wysięgnik teleskopowy, a konfiguracją wysięgników podnośnika jest podwójny grzebień z detekcją obciążenia. Posiadają także wymienne skrzynie ładunkowe CWS oraz zdalną diagnostykę przy użyciu komunikacji Bluetooth.

Skorzystaj z oferty https://www.terbergmatec.pl/