Przejazd z kierowcą rajdowym – dlaczego warto podarować komuś tego typu prezent?

Jazda samochodem rajdowym to ogrom emocji i spora dawka adrenaliny. Nie jest to jednak rozrywka, z której możemy korzystać na co dzień według własnych upodobań. Aby zaznać tak ekstremalnych przeżyć musimy wykupić przejazd w specjalnych placówkach. Wiele osób decyduje się na opcję CO-DRIVE, czyli przejazd z kierowcą rajdowym. Jest to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która interesuje się motoryzacją. Nie musimy się bowiem zastanawiać czy podoła ona zadaniu osobistego prowadzenia samochodu rajdowego, a i tak zapewnimy jej niezapomniane chwile pełne wrażeń.

Przejazd z kierowcą rajdowym – gdzie się odbywa?

Jeśli zdecydowaliśmy się na wykupienie przejazdu z kierowcą rajdowym jako prezent dla bliskiej osoby, to powinniśmy w pierwszej kolejności zlokalizować, gdzie tego typu atrakcje są dostępne. Jednym z najpopularniejszych miejsc, w których można skorzystać z takiego przejazdu, jest tor wyścigowy Kielce w Miedzianej Górze. Aby wykupić voucher, należy odwiedzić oficjalną stronę marki, która zajmuje się tego rodzaju eventami.

 

Jazda z kierowcą rajdowym – na co możemy się zdecydować?

Mamy możliwość wykupienia kilku rodzajów voucherów. Wśród nich znajduje się voucher na przejazd sportowym samochodem z określonym kierowcą rajdowym. Opcja ta spodoba się w szczególności osobom, które są fanami akurat tego konkretnego rajdowcy. Jest to zatem podwójna rozrywka, podczas której możemy zarówno cieszyć się emocjonującą trasą, jak i poznać osobiście sławną osobę, która być może jest naszym idolem! Co więcej, mamy możliwość przejazdu z kierowcą rajdowym! Wcześniej mogliśmy jedynie z daleka lub na ekranie oglądać jego poczynania, teraz natomiast istnieje możliwość ujrzenia całkiem innej, emocjonującej perspektywy.

 

Innym rodzajem voucherów na jazdę samochodem rajdowym jako pasażer, są te dające możliwość wyboru samochodu dostępnego we flocie ośrodka, do którego się udajemy. Opcja ta spodoba się fanom konkretnych modeli aut sportowych. Zajęcie miejsca w tak wyjątkowej maszynie to zawsze nie lada przeżycie, które na długo pozostaje w naszej pamięci.

 

Dlaczego warto podarować komuś przejazd z kierowcą rajdowym?

Wykupując dla kogoś voucher na przejazd samochodem sportowym u boku prawdziwego rajdowca, inwestujemy w niezwykle oryginalny prezent, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowywanej. Niektóre firmy oferują do wykupienia dni testowe, podczas których testy przeprowadzają nawet najbardziej znane postacie takie jak mistrzowie Polski czy Europy. W dodatku tego typu prezent nie jest tak ulotny, jak mogłoby się wydawać. Istnieje możliwość zdecydowania się na nagranie filmiku z całego przejazdu. Będzie on stanowił wyjątkową pamiątkę na całe życie i z pewnością zachęci osobę obdarowywaną do powrotu na tor wyścigowy. Warto zaznaczyć, że w tak emocjonującym przedsięwzięciu udział mogą wziąć nawet nastolatkowie. Jeśli tylko znamy kogoś, kto fascynujemy się motoryzacją i dynamicznymi przejazdami rajdowymi, to warto zastanowić się nad takim właśnie prezentem.